280. Szirt Oszkár
Erdőrészlet (Fenyőerdő), 1910 körül
olaj, vászon
115*79 cm
j.b.l.: Szirt O. 19., Reprodukálva: Múlt és Jövő 7. évf. 7. szám július, 258. o., Irodalom: Soós Klára: Szirt Oszkárról, Művészet, 1967/5, 11-12.