73. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Tanító Krisztus
olaj, fa
18*14,3 cm
aranyozott ezüst riza: 1895-ös 84 zlotnyikos fémjel, „A.A.” (Arcibasev Anatolij Apollonovics) próbálómester, ismeretlen „F.M.” cirillbetűs mesterjeggyel