284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Tanító Krisztus

73. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Tanító Krisztus

olaj, fa

18*14,3 cm

aranyozott ezüst riza: 1895-ös 84 zlotnyikos fémjel, „A.A.” (Arcibasev Anatolij Apollonovics) próbálómester, ismeretlen „F.M.” cirillbetűs mesterjeggyel