284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szerelem (Csók), 1899 VÉDETT – NO EXPORT

231. Kernstok Károly (Budapest, 1873 - Budapest, 1940)

Szerelem (Csók), 1899 VÉDETT – NO EXPORT

olaj, vászon

178*130 cm

j.b.l.: Kernstok Károly