284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Cowboyok, 1909 körül

310. Illés Antal (Szolnok, 1872 - USA, 1911)

Cowboyok, 1909 körül

akvarell, papír

160*235 mm

j.j.l.: Illés A.