284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szakállas férfi portréja

451. Nagy Oszkár (Pécska, 1883 - Nagybánya, 1965)

Szakállas férfi portréja

olaj, vászon

48*41,5 cm

j.b.l.: Nagy Oszkár, h.o.: a művész sajátkezű ajándékozási feliratával, keret nélkül