451. Nagy Oszkár (Pécska, 1883 - Nagybánya, 1965)
Szakállas férfi portréja
olaj, vászon
48*41,5 cm
j.b.l.: Nagy Oszkár, h.o.: a művész sajátkezű ajándékozási feliratával, keret nélkül