56. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Tanító Krisztus
olaj, fa
27*22,5 cm
aranyozott ezüst rizával: Moszkva, 1899-1908 közötti 84 zlotnyikos finomsági jellel, Ivan Szergejevics Lebedkin ellenőrző mester, ismeretlen „Sz.G.” mesterjeggyel, dicsfény hiányzik