222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Mustártartó

1822. Mustártartó

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hivataljellel, Krausz Testvérek mesterjegy, vékony lábakon babérfüzérekből alakított kosár, ívelt fül, poncolt bordás tető, kanál nélkül, üvegbetét későbbi, Ntto: 169 g, m: 10,5 cm