1871. Kancsó
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "A(?)" mesterjegy, vésett, hálómotívummal, griffmadaras csőrrel, csont izoláló gyűrűkkel és tetődísszel, kis sérülésekkel, 514 g; m: 28,5 cm