Cukorcsipesz
Bécs, 19. sz. első fele, 13 latos antik ezüst, "FR" mesterjegy, ívekből alakított, golyókkal összefogatott szárak, fésűkagylós végződéssel, apró sérüléssel, 35,2 g; h: 15 cm
1861. tétel
Cukordoboz
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HS" mesterjegy, négy lábon álló ovális forma, vésett virágdísszel, kulccsal, kis sérüléssel, 362,2 g; 13,5*14*10,5 cm
1862. tétel
Cukordoboz
1863. tétel
Cukordoboz
1864. tétel
Kávéskészlet, 6 személyes
1865. tétel
Szarvas szánnal
Budapest, 20. sz. második fele, 800 ezrelékes ezüst részben aranyozva, FŐÉ készítőjegy a hámban, öntött, cizellált díszítéssel, 373 g; 12,8*27,5*6,5 cm
Karaffa
osztrák, 20. sz. eleje, csiszolt, köszörült színtelen üveg, ezüstözött ón szerelékkel, m: 23,5 cm
1877. tétel
Dísztál
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horvát Béla mesterjegy, táncoló puttókkal és áttört neorokokó díszítéssel, 367 g; 27,3*22,2 cm
1878. tétel
Kekszes doboz
1879. tétel
Fedeles urna - női lovasverseny díj