1872. Asztali olaj és ecettartó
Bécs, 1810, 13 latos antik ezüst, adóbélyeggel, Berthold Gelder mesterjegy, áttört, vésett díszítéssel, csiszolt színtelen üvegbetétek sérültek, Neuwirth: Wiener Silber (1781-1866) P339-P346, 903 g; m: 32,5 cm