Kínálókosár
1841. tétel
Gyertyatartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Vincencz Czokally mesterjegy, széles talpon kecses szárak, palmettás díszgyűrűkkel, restaurált, 694 g; m: 24,5-25 cm
1842. tétel
Asztalközép
1843. tétel
Tálca
Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Martine K. Károly mesterjegy, ovális, hengerelt lemez, kalapált, íves, hólyagdíszes peremmel, 1396 g; 52,5*41,5 cm
1844. tétel
Asztaldísz talp párban
1845. tétel
Kávéscsésze és alj, 6 személyes
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Sternberg és Rubin mesterjegy, hólyagos díszítéssel, üvegbetétek nélkül, 776 g; m: 4,8 cm és d: 11,6 cm
1846. tétel
Gyertyatartó pár
1847. tétel
Teáskanna
1848. tétel
Füles kínáló
1849. tétel
Gyertyatartó pár
1850. tétel
Halas tálca
Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal 1921 előtti mesterjegye, ovális, hengerelt kalapált lemez, zsinórozott peremmel, 1918 g; 70,5*31,3 cm
Képkeret
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch A. Succ. (Bachruch utóda) mesterjegy, fa hátlappal, kitámasztóval, Btto: 1042 g; 37,5*29,5 cm
1853. tétel
Képkeret
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, hátlappal, kitámasztóval, Btto: 578 g; 36,8*25,5 cm
1854. tétel
Evőeszközkészlet, 12 személyes
1855. tétel
Desszertkészlet, 12 személyes
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst nyél borítások, "H.S." beütővel, aranyozott fém pengék és villák, eredeti dobozzal, Ntto: 240 g; 13-14,2 cm
1856. tétel
Parfés készlet, 6 személyes
Berlin, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes aranyozott ezüst, monarchiás behozatali jellel, Franz Mosgau mesterjeggyel, neorokokó nyelekkel díszítve, 165 g; h: 12,8-18,8 cm
1857. tétel
Teáskanna
1858. tétel
Kínáló
1859. tétel
Cukorcsipesz
orosz, 1869, 84 zlotnyikos antik ezüst, T. SAMBORSKI mesterjegy, "AA" próbálómester, végződésen domborított címerrel, szár cinnel javított, 54,8 g; h: 15 cm