Váza
Zsolnay - gyár, Pécs, 20. sz. második fele, márványozott mázú fehércserép, áttört peremmel, m: 10,5 cm
1761. tétel
Kaspó és alj
magyar, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán jelezve az alján Schlagenwald, Katona Mici, kis hibával, m: 9,5 cm; d: 13 cm
1762. tétel
Váza
Royal Doulton Flamke, 1920 körül, Anglia, vörös mázas porcelán, sivatagi jelenettel, alján jelzett, kis sérüléssel, m: 11,5 cm
1763. tétel
Békazenekar, 3 db-os
Sitzendor, 19. sz. vége, festett porcelán, alján máz alatti kék jellel, dobverő hiányzik, m: 11-12 cm
1764. tétel
Gyufatartó
Zsolnay-gyár, Pécs, 19. sz. vége, festett, aranyozott keménycserép, jelezve az alján: masszába nyomott Zsolnay Pécs Made in Austria-Hungary, formaszám: 3111, m: 7 cm
1765. tétel
Váza
Zsolnay-gyár, Pécs, 20. sz. közepe, festett fehércserép, alján pajzsos jellel, formaszám: 3937, mázhibás, m: 28 cm
1766. tétel
Olimpiai emléklap, 1980
Szász Endre, aranyozott porcelán, j.j.l.: Szász E.; ho.: Magyar Cselgáncs Szövetség sorozatszám: 30/9., szitázott-aranyozott porcelán lap, fémes, savmaratott Zsolnay kerettel, 42*41,5 cm
1767. tétel
Testvérek
Zsolnay-gyár, Pécs, 20. sz. első fele, eozinmázas fehércserép, alján máz alatti bélyegzett öttemplom jellel, m: 22,5 cm
1768. tétel
Névjegytartó
Zsolnay-gyár, Pécs, 20. sz. első fele, eozinmázas fehércserép, fazonszám: 7952, jelezve az alján: hárompajzsos öttemplom és bekarcolt BV jellel, m: 22,5 cm
1769. tétel
Kaspó
Gorka Géza, 20. sz. közepe, mázas cserép, jelezve az alján masszába nyomott Gorka, m: 19 cm
1770. tétel
Váza
osztrák(?), 20. sz. eleje, raklézott kerámia, ezüstnitrátos és fémes, savmaratott mázzal fedve, vörös és türkizkék üveg kőutánzatokkal, j.n., kis felületi hibával, m: 14,5 cm
1771. tétel
Kancsó
Gorka Géza, 1960 körül, festett, égetett cserép, j. az alján Dreher Malt Hungary, m: 22 cm
Rákos tál
Zsolnay-gyár, Pécs, 1930 körül, festett, transparens mázas és fémesen savmaratott fehércserép, alján hárompajzsos öttornyos jellel, 6103, I, karcolt formaszámmal, d: 29,5 cm
1774. tétel
Kakas
Zsolnay-gyár, Pécs, 20. sz. második fele, eozinmázas fehércserép, Nádor Judit terve, jelzés nélkül, m: 20,5 cm
1775. tétel
Béka
Zsolnay-gyár, Pécs, 20. sz. második fele, eozinmázas fehércserép, Nádor Judit terve, jelezve az alján: hárompajzsos öttornyos jel, m: 15,5 cm
1776. tétel
Öltözködő
Zsolnay-gyár, Pécs, 20. sz. első fele, eozinmázas fehércserép, jelezve az alján, máz alatti öttornyos pecséttel, Made in Hungary felirattal, m: 24,5 cm
1777. tétel
Kucsmás fiú
Zsolnay-gyár, Pécs, 20. sz. első fele, eozinmázas fehércserép, formaszám: 8972, jelezve az alján: hárompajzsos öttornyos jelzés, m: 29 cm
1778. tétel
Szenteltvíztartó
1779. tétel
Korpusz
spanyol, 18. sz. vége, ismeretlen mester, antik ezüst, domborított lemez finoman vésett díszítéssel, 138,4 g; h: 24 cm