222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
1301-1320
[1321-1340]
[1341-1360]
[1361-1380]
[1381-1400]
[1401-1420]
[1421-1440]
[1441-1460]
[1461-1480]
[1481-1500]
[1501-1520]
[1521-1540]
[1541-1560]
[1561-1580]
[1581-1600]
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-2000]
[2001-2020]
[2021-2040]
[2041-2060]
Ónfedeles kupa
osztrák, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, fedélen "RR 1787" jelzéssel, belül város- és mesterjegy, alja restaurált, m: 26 cm
1301. tétel
Ónfedeles kupa
német, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, ón szerelékkel, fedelén "G. Hager" gravírozással, m: 25 cm
1302. tétel
Gyömbértartó
Erdély, 18. sz. második fele, ón, vésett díszítéssel, sérült, m: 27,5 cm
1303. tétel
Kupa
német, 18. sz. második fele, ón, vésett díszítéssel, jelezve a fedelében monogrammal, sérült, m: 21,5 cm
1304. tétel
Kupa
Segesvár, 18. sz., ón, vésett díszítéssel, jelezve a fülén és fenékrózsában, m: 28,5 cm
1305. tétel
Palack
osztrák, 18. sz. második fele, ón, csavaros tetővel, sérült, m: 34 cm
1306. tétel
Kupa
német, 18. sz. vége, ón vésett díszítéssel, fedelén "GE" címeres monogrammal, m: 25,5 cm
1307. tétel
Céhkupa
Brassó, 1778, ón, vésett díszítéssel, "Christian Bachner" felirattal, a fülön városjel, m: 31,5 cm
1308. tétel
Kanna
osztrák, 18. sz. második fele, ón, vésett díszítéssel, m: 34,5 cm
1309. tétel
Kupa
Győr, 1755, ón, jelezve a fülön és a billenő fedélben, m: 30 cm
1310. tétel
Kupa
Győr, 18. sz. második fele, ón, jelezve a fedélben, hiányos, m: 14 cm
1311. tétel
Tányér
magyar, 18. sz. második fele, ón, vésett jelenettel, jelzett az alján, d: 21 cm
1312. tétel
Kupa
Győr, 18. sz. második fele, ón, vésett monogrammal, jelezve belül az aljában, m: 15 cm
1313. tétel
Kupa
Segesvár, 18. sz. második fele, ón, vésett díszítéssel, jelezve a fülön, HB mesterjegy és városjegy, aljában fenékrózsa, m: 28,5 cm
1314. tétel
Ón tányér, 2 db
Győr és Sopron, 1760, ón, jelezve az alján, d: 22 és 28 cm
1315. tétel
Olajlámpás
osztrák, 19. sz. eleje, ón, mesterjel az aljában, m: 30 cm
1316. tétel
Szakállas puska
Erdély, 16. sz., kovácsoltvas, caliber 22 mm, súly: 10 kg, restaurált, h: 110,5 cm
1317. tétel
Gyertyatartó
osztrák, 18. sz. közepe, ón, kagylókkal díszített talpon, m: 54 cm
1318. tétel
Füles edény
magyar, 1805, öntöttvas, "MRO" felirattal, m: 25 cm
1319. tétel
Gyertyatartó pár
1320. tétel
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
1301-1320
[1321-1340]
[1341-1360]
[1361-1380]
[1381-1400]
[1401-1420]
[1421-1440]
[1441-1460]
[1461-1480]
[1481-1500]
[1501-1520]
[1521-1540]
[1541-1560]
[1561-1580]
[1581-1600]
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-2000]
[2001-2020]
[2021-2040]
[2041-2060]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS