222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1320. Gyertyatartó pár

török, 17. sz., kalapált vörösréz, "anno 1687" vésett felirattal, C.L. monogrammal, sérült, hiányos, Irodalom: Fehér Géza: Török kori iparművészeti alkotások, Magyar Helikon, Corvina 1975 Budapest 73. képtábla, m: 23 és 23,5 cm