Asztali lámpa
osztrák, 20. sz. eleje, bronz és üveg, m: 45 cm
1541. tétel
Asztal
Schima András (1882-1959), 1913, kovácsoltvas, jelezve az egyik lábon: Schima A. 1913, asztallap sérült, 83,5*56*55 cm
1542. tétel
Karácsonyfa talp
osztrák, 20. sz. eleje, öntöttvas, karácsonyi motívumokkal díszítve, 15,5*29*29 cm
1543. tétel
Karácsonyfa talp
osztrák, 1900 körül, festett öntöttvas, 15,5*28,5*28,5 cm
1544. tétel
Toalett asztal
olasz, 20. sz., fekete lakkfestett fa, krómozott fém vázzal, 2 kis fiókkal, felnyitható asztallapján tükörrel, belsejében rekeszekkel, 80*102,5*51 cm
1545. tétel
Tükör
Velence, 19. sz. vége, fa korpuszon, csiszolt tükör, sérült, 170*101 cm
1546. tétel
Tükör
Velence vagy Murano, 1900 körül, fa korpuszon csiszolt tükör, 84*61 cm
1547. tétel
Tükör
magyar, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott hársfa, sérült, 85*69 cm
1548. tétel
Tükör
magyar, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott hársfa, csiszolt tükörbetéttel, 87*60 cm
1549. tétel
Etager
osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, kis sérüléssel, 151,5*78*50 cm
1550. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott ökörszemes keretben csiszolt tükör, kis sérüléssel, 108*70 cm
1551. tétel
Iskolapad
magyar, 20. sz. eleje, bükkfa, felhajtható írólappal, eredeti tintatartó üvegbetéttel, sérült, 81,5*90*60,5 cm
1552. tétel
Karácsonyfa talp
magyar, 20. sz. eleje, bronzírozott öntöttvas, m: 28,5 cm
1553. tétel
Vasútmodell készlet, 15 db
1554. tétel
Karácsonyfadísz, 35 db
19. sz. vége, 20. sz. eleje, üveg, fémszál, karton, papír, gyöngy, kis sérülésekkel, h: 29-4 cm
1555. tétel
Karácsonyfadísz, 53 db
19. sz. vége, 20. sz. eleje, üveg, fémszál, karton, papír, gyöngy, kis sérülésekkel, h: 24-3,5 cm
1556. tétel
Báb, 3 db
magyar, 20. sz. eleje, faragott, festett fa, textil, sérült, h: 30 cm
1557. tétel
Karácsonyfadísz, 33 db
19. sz. vége, 20. sz. eleje, üveg, fémszál, karton, papír, gyöngy, kis sérülésekkel, h: 25-4,5 cm
1558. tétel
Karácsonyfadísz, 30 db
19. sz. vége, 20. sz. eleje, üveg, fémszál, karton, papír, gyöngy, kis sérülésekkel, h: 27-5 cm
1559. tétel
Karácsonyfadísz, 34 db
19. sz. vége, 20. sz. eleje, üveg, fémszál, karton, papír, gyöngy, kis sérülésekkel, h: 34,5-4 cm