Egyajtós szekrénypár
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, jávorfa intarziával, 2 db kulccsal, felújított, 184*56*112 cm
1441. tétel
Szalonasztal
osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa, cseresznyefa és jávorfa borítással, intarziás díszítéssel, asztallap sérült, 82*107 cm
1442. tétel
Emeletes írószekreter
magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, intarziás díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel, sérült, 198*130*65 cm
1443. tétel
Női íróasztal
1444. tétel
Íróasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, intarziás díszítéssel, tetején üveglappal, öntött sárgaréz veretekkel, 80*179*79 cm
1445. tétel
Pohárszekrény
osztrák, 1800 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, öntött sárgaréz veretekkel, kulcs nélkül, két veret sérült, 237*157*60 cm
1446. tétel
Smizett
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, kis sérüléssel, 134*90*59 cm
1447. tétel
Smizett
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, 1 db kulccsal, 130*82*47 cm
1448. tétel
Komód
német, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, bronz veretekkel, sérült, 77*110*55 cm
1449. tétel
Írószekreter
osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, lehajtható írólappal, pótolt sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, kis sérüléssel, 186*120*58 cm
1450. tétel
Szalonasztal
angol, 1900 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással, esztergált lábakon, sárgaréz görgőkkel, két vendéglappal, 79*118*83 cm
1451. tétel
Írószekreter
1452. tétel
Tálalószekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, öntött sárgaréz veretekkel, 200*127*64 cm
1453. tétel
Szalonasztal
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, faragott és esztergált díszítésű lábazaton, egy fiókkal, sérült, 70*90*55,5 cm
1454. tétel
Oszlop pár baldachinos ágyról
olasz, 18. sz., faragott tölgyfa, angyalfejes végződésekkel, kis sérüléssel, m: 182 és 197 cm
1455. tétel
Tálalószekrény
magyar, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, 2 eredeti zárszerkezet hiányzik, sérült, kulcs nélkül, 219*129*61 cm
1456. tétel
Asztal
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander csillagintarziával, felújított, 78*124*79,5 cm
1457. tétel
Karosszék, 2 db
olasz, 19. sz., bükkfa és diófa, faragott, aranyozott díszítéssel, gobelin kárpitozással, 138*70*67 cm
1458. tétel
Karszék
Kína, 1900 körül, egzotikus fa, faragott és vésett díszítéssel, 89*62*43 cm
1459. tétel
Karszék
flamand, 19. sz., tömör diófa faragott és esztergált díszítéssel, gobelin kárpitozással, 96*64*51 cm