1443. Emeletes írószekreter
magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, intarziás díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel, sérült, 198*130*65 cm