222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Emeletes írószekreter

1443. Emeletes írószekreter

magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, intarziás díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel, sérült, 198*130*65 cm