222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szalonasztal

1442. Szalonasztal

osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa, cseresznyefa és jávorfa borítással, intarziás díszítéssel, asztallap sérült, 82*107 cm