222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Írószekreter

1452. Írószekreter

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással faragott, aranyozott kariatidákkal, lehajtható írólapja mögött 8 kis fiókkal, rekeszekkel, rekeszek mögött titkos fiókkal, 3 kulccsal, sérült, javított, 156,5*90*48 cm