222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Oszlop pár baldachinos ágyról

1455. Oszlop pár baldachinos ágyról

olasz, 18. sz., faragott tölgyfa, angyalfejes végződésekkel, kis sérüléssel, m: 182 és 197 cm