Palack
Európa, 19. sz., fényes mázas kőcserép, plasztikus szőlőinda díszítéssel, ón szerelékkel, sérült, m: 11,5 cm
1281. tétel
Patikaedény, 5 db
osztrák, 19. sz. vége, fehér porcelán, aranyozott és zománcfestett díszítéssel és felirattal, jelzés az alján: masszába benyomott pajzsos jel, m: 12 cm
1282. tétel
Váza
Tata, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, jelezve az alján: "T", m: 14,5 cm
1283. tétel
Tál és 7 db tányér
angol, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján "SPODE", 43*34 cm; d: 23-26 cm
1284. tétel
Tál
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, 31*39,5 cm
1285. tétel
Leveses tál fedele
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, hajszálrepedt, d: 29 cm
1286. tétel
Kancsó
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján: "HE", m: 17,5 cm
1287. tétel
Tányér
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján: "HP", d: 23 cm
1288. tétel
Fedeles kancsó
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján: "SH", repedt, m: 20,5 cm
1289. tétel
Fali virágkaspó
Holics, 18. sz., ónmázas fajansz, j. az alján: "H 911", sérült, m: 10 cm
1290. tétel
Ónfedeles kancsó
francia, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, m: 13,5 cm
1291. tétel
Füles tál
francia, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, áttört rátétes díszítéssel, jelezve az alján "H", 22*29,5 cm
1292. tétel
Dísztál
Bern, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, Bern városképével, hajszálrepedt, 35*46 cm