222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tál és 7 db tányér

1284. Tál és 7 db tányér

angol, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján "SPODE", 43*34 cm; d: 23-26 cm