Tükör
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott fa, csiszolt tükörrel, 130*100 cm
1481. tétel
Karszék, 2 db
osztrák,1900 körül, ún. "holland barokk", fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa intarziával, faragott díszítéssel, kis sérüléssel, 92*58*67 cm
1482. tétel
Szalongarnitúra, 4 db-os
1483. tétel
Kandalló óra kandelláber párral
1484. tétel
Díszváza
Sevres (?), 19. sz. második fele, kobaltkék festett porcelán test, aranyozott bronz virágcsokor díszítéssel, később lámpává alakítva, sérült, hiányos, m: 86 cm
1485. tétel
Asztali óra
francia, 19. sz. vége, felesütős, ingás szerkezet, bronzírozott szürke fémöntvény tokban, figurális díszítéssel, zománcozott számlap, két kulccsal, működőképes, m: 39 cm
1486. tétel
Kandalló óra
Bécs, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, öntött, cizellált aranyozott bronz tokban, zománcozott számlap, felújított, működik, pótolt csengővel, m: 40 cm
1487. tétel
Kandalló óra
1488. tétel
Kandalló óra
1489. tétel
Szalongarnitúra, 3 db-os
osztrák, 1900 körül, mahagóni, öntött sárgaréz veretekkel, kanapé: 93*140*57 cm, 2 db karszék: 93*60*58 cm
1490. tétel
Kandalló óra
francia, 20. sz. eleje, felesütős szerkezet, aranyozott bronz tok, zománcozott számlap, javításra szoruló szerkezet, inga és kulcs hiány, sérült, m: 58 cm
1491. tétel
Asztali óra
1492. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, csiszolt tükörrel, 91,5*110 cm
1493. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, csiszolt tükörrel, kis sérüléssel, 122*95 cm
1494. tétel
Kandalló óra
1495. tétel
Falióra
1496. tétel
Karszék, 2 db
Velence, 18. sz., faragott, aranyozott fa, felújított kárpitozással, kis sérüléssel, 116*62*56 cm
1497. tétel
Kanapé
magyar, 19. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, tusfestett díszítéssel, sérült, 95*135*63 cm
1498. tétel
Támlásszék, 2 db
osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, intarziás díszítéssel, kis sérüléssel, 86,5*46,5*42 cm
1499. tétel
Asztalka