222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszváza

1485. Díszváza

Sevres (?), 19. sz. második fele, kobaltkék festett porcelán test, aranyozott bronz virágcsokor díszítéssel, később lámpává alakítva, sérült, hiányos, m: 86 cm