222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kandalló óra

1489. Kandalló óra

Párizs, 19. sz., felesütős szerkezet, márvány, gránit és aranyozott bronz tok, zománcozott számlap, "Silger a Paris" felirattal, későbbi kiegészítésekkel, működőképes, ingával, kulcs nélkül, üveg hiányzik, m: 46 cm