222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kandalló óra kandelláber párral

1484. Kandalló óra kandelláber párral

Párizs, 19. sz. vége, felesütős szerkezet, achát és aranyozott bronz tok, "MONBRO FILS AINE A PARIS" feliratú cizellált bronz számlappal, szerkezet tisztításra szorul, óra m: 51 cm; kandelláber m: 55 cm