222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Támlásszék, 2 db

1499. Támlásszék, 2 db

osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, intarziás díszítéssel, kis sérüléssel, 86,5*46,5*42 cm