1483. Szalongarnitúra, 4 db-os
osztrák, 19. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, öntött bronz veretekkel, kis sérülésekkel, 2 db fotel: 98*66*56 cm, 1 db szék: 94*45*44 cm, asztal: 76*80 cm