222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karszék, 2 db

1482. Karszék, 2 db

osztrák,1900 körül, ún. "holland barokk", fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa intarziával, faragott díszítéssel, kis sérüléssel, 92*58*67 cm