Mozsár
flamand, 1638, bronz, "Henryck Ter horst Me Fecyt" felirattal, m: 12 cm
1321. tétel
Mozsár
magyar, 16. sz. második fele, bronz, restaurált, m: 12,5 cm
1322. tétel
Fotóalbum, 50 db-os
magyar, 19. sz. vége, pesti és győri fotósok portré képei, bőrkötésben, kötés sérült, 14,5*7*5 cm
1323. tétel
Fotóalbum, 50 db-os
magyar, 19. sz. vége, győri és pesti fotósok portréfotói, réz veretes bőrkötésben, a kötés restaurált, 14*11,5*5,5 cm
1324. tétel
Képeslapgyűjtemény, 114 db-os
I. világháborús és trianon-i témájú levelőzlapokból, 114*14*9 cm/db
1325. tétel
Úti levéltartó mappa
magyar, 19. sz. vége, préselt bőr, elején tájkép ábrázolással, aranyozott díszítéssel, 26*31,5 cm
1326. tétel
Kártyatartó doboz
magyar, 20. sz. első fele, mahagóni, réz intarziával, kulcs hiányzik, 6*20*12 cm
1327. tétel
Fotóalbum, 2 db
Győr, 19. sz. vége, préselt, nagyrészt győri fotósok portré és családi fényképei, rézdíszítésű bőrkötésben, 14 és 47 db, 17*12,5*2 cm; 14*10,5*6 cm
1328. tétel
Fotóalbum, 118 db-os
Győr, 19. sz. vége, rézveretes bőrkötés, portré fotók, a századforduló híres győri személységeiről, 28*21*6 cm
1329. tétel
Fotóalbum, 63 db-os
Bécs, 19. sz. vége, préselt bőrkötésben, bronz díszítéssel, portrék, esküvői és családi fotók, 30*22*5,5 cm
1330. tétel
Szelence
Braunschweig, 19. sz. első negyede, lakkozott papírmasé doboz, tetején vándorló katonák jelenettel, 10,5*6,3*2,5 cm
1331. tétel
Cecília Metella síremléke
Olasz művész, 19. sz. második fele, mikromozaik, márvány, 16*19 cm
1332. tétel
Tintatartó
magyar, 19. sz. vége, bronz, belsejében tintatartó tálka, m: 17 cm
1333. tétel
Patikamozsár törővel
francia, 17. sz. vége, bronz, m: 6,5 cm; törő h: 17,5 cm
1334. tétel
Gyertyatartó
Munkács, 19. sz. második fele, öntöttvas, jelezve az alján: Munkáts, m: 19,5 cm
1335. tétel
Pipa
magyar, 20. sz. eleje, faragott tajtékkő, réz szerelékkel, m: 6 cm
1336. tétel
Pipa
osztrák, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, eredeti dobozában, "M. MAGER WIEN" felirattal, h: 6 cm
1337. tétel
Pipa
magyar, 20. sz. eleje, faragott tajtékkő, borostyán szárral, m: 4 cm
1338. tétel
Sétabot
magyar, 19. sz. vége, faragott csont, buzogány, meggyfa szárral, h: 76 cm
1339. tétel
Lovaglópálca
London, 19. sz. vége, 1872-1902 közötti behozatali jellel, ezüst, "FKV" mesterjegy, vésett gyűrű faragott agancs fogantyúval, "S. WAINE & Co." bélyegzővel, sérült, h: 65 cm