222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fotóalbum, 50 db-os

1323. Fotóalbum, 50 db-os

magyar, 19. sz. vége, pesti és győri fotósok portré képei, bőrkötésben, kötés sérült, 14,5*7*5 cm