222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Lovaglópálca

1340. Lovaglópálca

London, 19. sz. vége, 1872-1902 közötti behozatali jellel, ezüst, "FKV" mesterjegy, vésett gyűrű faragott agancs fogantyúval, "S. WAINE & Co." bélyegzővel, sérült, h: 65 cm