Névjegytartó tálka
1922. tétel
Teáskészlet, 6 személyes
1923. tétel
Pálinkás pohár, 6 db
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "TI" mesterjegy, gyöngysordíszes talppal, 218 g; m: 11 cm
1924. tétel
Tojástartó készlet
osztrák, 1900 körül, 6 db fém tojástartó tálcával, 6 db kiskanál, 2 db só-bors tartó üveg tálka, tojástartó: 6 cm, tálca: 23,5*33,21 cm; üvegtálka d: 3,5 cm
1925. tétel
Italkeverő mixer
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, art deco forma, hasán "Karácsony 1931" gravírozással, 380 g; m: 20,5 cm
1926. tétel
Olaj- és ecettartó
1927. tétel
Füles tálca
Bécs(?), 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "MG" mesterjegy, plasztikus és vésett, szecessziós virágdísszel, 604 g; 48*28,3 cm
1928. tétel
Stampedlis poharak
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, préselt formák, gyöngsor díszes talpakkal, össz.: 6 db, 124 g; m: 5,5 cm
1929. tétel
Ivócsanak
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Kiss Ferenc mesterjegy, a nagyszentmiklósi bikafejes lelet öntött, stilizált, másolata, 343 g; 9,5*12,5*8 cm
1930. tétel
Fűszertartó
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "AR" mesterjegy, bécsi Hivataljel, poncolt lábakon álló szőlőfürt forma, apró sérüléssel, 115,6 g; 5,5*15*12,5 cm
1931. tétel
Kínáló
lengyel, 20. sz. első harmada, ezüst, "OG" mesterjegy, négy golyó lábon álló préselt, kihajló peremű tálka, sziromszerű díszítéssel, 105 g; 17*17*5 cm
1932. tétel
Teáskanna, tejszínkiöntő és cukortartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Lüley Ödön mesterjegy, faragott fa füllel és tetőgombokkal, bordázott díszítéssel, össz.: 3 db, Btto: 746 g, m: 6,2-11,5 cm
1933. tétel
Art deco cukordoboz
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Karl Sternegger mesterjegy, tetején vésett "GJ" tulajdonosi monogrammal, Neuwirth: Wiener Gold u. Silber....II. 233., 380 g; 11*16,5*11 cm
1934. tétel
Tejes kancsó
Bécs(?), 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, REINER mesterjegy, öblös test, csiszolt csont füllel, talpán apró sérüléssel, Btto: 273 g; m: 11 cm
1935. tétel
Art deco cukortartó
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Vermes László mesterjegy, fémnyomott, hullámbordás gömb test, fa talppal és tetődísszel, Btto: 209 g; m: 15 cm
1936. tétel
Pénztartó
1937. tétel
Szelence
1938. tétel
Pénztartó
20. sz. eleje, 1902-1937 közötti osztrák behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst, ún. láncszövet kerek formára alakított, anker karlánc, 60,3 g; táska: 10,8*7,8 cm
1939. tétel
Doboz