1921. Kínálókosár
Bécs,1860, 13 latos antik ezüst, "AB" mesterjegy, 1867 után Nagyszebenben készletjeggyel ellátva, rokályos lábakon áttört kosár, plasztikus, poncolt, szőlőindás peremmel, restaurált, kis hiánnyal, 270 g; 25*15*9 cm