222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Névjegytartó tálka

1922. Névjegytartó tálka

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 1937-1966 között honosítva, 800 ezrelékes ezüst, Carl Kollin mesterjegy, gépi vésett díszítéssel, Neuwirth: Wiener Gold u. Silber... I. 314., 172,9 g; 16*11 cm