222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fűszertartó

1931. Fűszertartó

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "AR" mesterjegy, bécsi Hivataljel, poncolt lábakon álló szőlőfürt forma, apró sérüléssel, 115,6 g; 5,5*15*12,5 cm