222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Doboz

1940. Doboz

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Alexander Sturm mesterjegy, bécsi Hivataljellel, 78970 formaszámmal, alsó és felső peremen gyöngysor dísszel, zsanéros nyitódással, Neuwirth: Wiener Gold u. Silber.....II. 239. o., 231,5 g, 7*10,5*8 cm