222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Teáskanna, tejszínkiöntő és cukortartó

1933. Teáskanna, tejszínkiöntő és cukortartó

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Lüley Ödön mesterjegy, faragott fa füllel és tetőgombokkal, bordázott díszítéssel, össz.: 3 db, Btto: 746 g, m: 6,2-11,5 cm