222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Art deco cukordoboz

1934. Art deco cukordoboz

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Karl Sternegger mesterjegy, tetején vésett "GJ" tulajdonosi monogrammal, Neuwirth: Wiener Gold u. Silber....II. 233., 380 g; 11*16,5*11 cm