Váza
Herend, 1890-1900 körül, festett, aranyozott porcelán, Capodimonte stílusú figurális díszítéssel, jelzett az alján, máz feletti arany címer, teteje hiányzik, kis sérüléssel, m: 17 cm
1681. tétel
Cupido
Meissen, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, máz alatti kék jellel, "Coup sur coup" felirattal, restaurált, m: 13,5 cm
1682. tétel
Csésze és alj
1683. tétel
Díszváza
cseh, 19. sz. vége, festett, aranyozott és levonóképes porcelán, az alján máz alatti kék pajzsos jelzet, sérült, m: 35 cm
1684. tétel
Asztali kínáló
Meissen, 1900 körül, festett, aranyozott porcelán, sérült, m: 33,5 cm, talapzat m: 9 cm
1685. tétel
Rokokó jelenet
német, 1900 körül, festett, aranyozott porcelán, sérült, j.n., 26*33 cm
1686. tétel
Csésze és alj
Bécs, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, máz alatti kék jellel, aranyozása kopott, mázhibás, m: 7,2 cm; d: 14 cm
1687. tétel
Kávéscsésze, alj és kistányér
német, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, alján máz alatti kék jellel, kissé kopott, m: 6,3 cm; d: 13 és 16,5 cm
1688. tétel
Csésze és alj
Bécs, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, máz alatti kék jellel, m: 6,5 cm; d: 13 cm
1689. tétel
Asztalközép
német, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán plasztikus díszítéssel, sérült, m: 39,5 cm
1690. tétel
Tányér
Bécs, 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, j. az alján: máz alatti kék pajzsos jel (1819?), d: 24,8 cm
1691. tétel
Tányér
Bécs, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, j. az alján: máz alatti kékpajzsos jel, d: 24 cm
1692. tétel
Csokoládés csésze és alj
Pirkenhammer, 20. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, máz feletti jellel: "Pirkenhammer, Made in Czechoslovakia" felirattal, m: 10 cm; d: 14,5 cm
1693. tétel
Csésze
Bécs, 1833, festett, aranyozott porcelán, angyalszárny formájú füllel, jelezve az alján: masszába nyomott jellel és 833-as számmal, restaurált, m: 9 cm
1694. tétel
Csésze és alj
1695. tétel
Pagoda figura
Meissen, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, feje, nyelve és kezei mozognak, j.n., masszába nyomott formaszám: 2884, kis sérüléssel, m: 32 cm
1696. tétel
Dísztál
Fischer Ignácz, 1870 körül, festett, aranyozott porcelán, orientalizáló jelenettel, jelzett az alján: masszába nyomott F&M., 27*14 cm
1697. tétel
Teáscsésze és alj, 3 db
Fischer Ignácz, Budapest, 1880 körül, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, máz felett: Lung M. Pest, masszába nyomott F&M jelzettel, formaszám: 164, csésze: 7 cm, alj: 14 cm
1698. tétel
Tintatartó
Sevres, 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, Napóleon portréjával, hajszálrepedt, 9*22*13,5 cm
1699. tétel
Csésze és alj
Herend, 20. sz. közepe, festett porcelán, fekete alapon színes Viktória dekorral, meleg fényű aranyozással, talpán jelzett, m: 6 cm; d: 16,7 cm