Tálalószekrény
magyar, Lingel Károly (1838-1911), 1910 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, fém intarziával, csiszolt üvegekkel, öntött sárgaréz veretekkel, jelzett, 198,5*202*43 cm
1521. tétel
Íróasztal
magyar, Lingel Károly (1838-1911), 1910 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, fém intarziával, tetején posztó rátéttel, öntött sárgaréz veretekkel, 77,5*80*153 cm
1522. tétel
Szalongarnitúra, 4 db-os
1523. tétel
Biliárd asztal
1524. tétel
Kandalló óra vázapárral
osztrák, 1900 körül, festett, mázas porcelánfajansz tok, szecessziós bronz díszítőelemekkel, működő német óraszerkezet, kulccsal, ingával, működik, m: 34-44 cm
1525. tétel
Posztamens pár
magyar, 20. sz. első fele, mahagóni színűre pácolt, esztergált bükkfa, kis sérüléssel, m: 100 cm
1526. tétel
Karszék
magyar, 1900 körül, tömör diófa, faragott díszítéssel, felújított, 77*70*55 cm
1527. tétel
Posztamens
magyar, 1900 körül, feketére pácolt, esztergált fa, kis sérüléssel, m: 105 cm
1528. tétel
Ebédlőgarnitúra, 10 db-os
1529. tétel
Asztali tükör
osztrák, 20. sz. eleje, ón, billenthető tükörrel, "NINA" vésettel, 63*42,5*22 cm
1530. tétel
Zsúrkocsi
magyar, 1930 körül, bükkfa, faragott díszítéssel, kiemelhető tálcával, görgőkön, 66*75,5*46 cm
1531. tétel
Art deco vitrin
magyar, 1920 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, kétoldalt nyitható üvegpolcokkal, apró sérüléssel, három kulccsal, 178*111,5*56,5 cm
1532. tétel
Tükör
magyar, 1920 körül, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, csiszolt tükörrel, 146,5*97,5 cm
1533. tétel
Szervízasztalka
magyar, 1900 körül, bambusz, fém szerelékkel, üveglapokkal, kiemelhető tálcákkal, kis sérüléssel, 75*96*40 cm
1534. tétel
Bólés edény
osztrák, 1900 körül, kalapált vörösréz, jelzés nélkül, kis sérüléssel, m:36cm
1535. tétel
Hálószoba garnitúra, 4 db-os
1536. tétel
Falióra
magyar, 19. sz. vége, negyedütős szerkezet, diógyökér borítású tokban, faragott díszítéssel, jelzet kopott, három súllyal, 1 db kulccsal, h: 110 cm