222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tálalószekrény

1521. Tálalószekrény

magyar, Lingel Károly (1838-1911), 1910 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, fém intarziával, csiszolt üvegekkel, öntött sárgaréz veretekkel, jelzett, 198,5*202*43 cm