1521. Tálalószekrény
magyar, Lingel Károly (1838-1911), 1910 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, fém intarziával, csiszolt üvegekkel, öntött sárgaréz veretekkel, jelzett, 198,5*202*43 cm