Emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, bíborpácolt üveg, zománcfestett díszítéssel, címerábrázolással, kopásokkal, m: 13,5 cm
1641. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt csiszolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, címerábrázolással és "Éljen a haza" felirattal, kopott, m: 14,2 cm
1642. tétel
Palack
Ausztria, 19. sz. vége, színes, csiszolt üveg, "Schiler Kristof" köszörült felirattal, m: 18 cm
1643. tétel
Talpas pohár
osztrák, 18. sz., színtelen üveg, aranyozott díszítéssel, kis sérüléssel, m: 12,5 cm
1644. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt színtelen üveg, zománcfestett díszítéssel, magyar címer ábrázolással, "Éljen a haza" felirattal, kopott, sérült, m: 12,3 cm
1645. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt, színtelen üveg, zománcfestett díszítéssel, magyar címer ábrázolással, m: 10 cm
1646. tétel
Emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, maratott, festett és bíborpácolt üveg, koronás címer ábrázolással, aranyozása kopott, m: 14 cm
1647. tétel
Tálka és fedeles kínáló VÉDETT - NO EXPORT
osztrák, 1830 körül, csiszolt uránüveg, zománcfestett díszítéssel, apró sérülésekkel, m: 17 cm, d: 21,5 cm
1648. tétel
Díszváza
francia, 19. sz. vége, csiszolt gyémántmetszett lila üveg, öntött sárgaréz szerelékkel, sérült, m: 33 cm
1649. tétel
Díszváza
magyar, 19. sz. vége, zománcfestett, aranyozott színtelen üveg, szájperemén kis csorbával, m: 23,5 cm
1650. tétel
Parfümös üveg dugóval
magyar, 1930-as évek, színtelen bordázott üveg, m: 22 cm
1651. tétel
Ónfedeles kancsó
német, 19. sz. eleje, márványutánzatú aranyozott fajansz, m: 28,5 cm
1652. tétel
Ónfedeles korsó
Ausztria, 19. sz. vége, zománcfestett tejüveg, m: 16 cm
1653. tétel
Pohár
magyar, 19. sz. vége, színtelen üveg, csiszolt, köszörült díszítéssel, vágtató lovak ábrázolással, m: 11,5 cm
1654. tétel
Fürdőpohár, 2 db
magyar, 19. sz. vége, egyiken Magas tátrai vadásztársaság képe, másikon Szent Márk Evangelista szimbóluma, m: 8,5 és 10 cm
1655. tétel
Pohár
osztrák, 18. sz., színtelen üveg, csiszolt, köszörült díszítéssel, m: 9,5 cm
1656. tétel
Pipere készlet, 3 db-os
Schlogwoght, 20. sz., Heinrich Hoffmann terve után, formába öntött zöld malachit üveg apró csorbával, kis hiánnyal, m: 5-17 cm
1657. tétel
Váza
Moser, 1920 körül, formába öntött, csiszolt méz színű, kétrétegű üveg, ezüst szerelékkel, királykék irizáló köpennyel, jelzés nélkül, m: 15 cm
1658. tétel
Fedeles bonbonier
cseh, 1920 körül, csiszolt uránüveg, kis sérüléssel, m: 19 cm
1659. tétel
Váza
Moser, 1930 körül, borostyánszínű csiszolt üveg, jelezve az alján: Moser, m: 27 cm