222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Emlékpohár

1641. Emlékpohár

Parád, 19. sz. második fele, bíborpácolt üveg, zománcfestett díszítéssel, címerábrázolással, kopásokkal, m: 13,5 cm