222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek
[1201-1220]
1221-1240
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1360]
[1361-1380]
[1381-1400]
[1401-1420]
[1421-1440]
[1441-1460]
[1461-1480]
[1481-1500]
[1501-1520]
[1521-1540]
[1541-1560]
[1561-1580]
[1581-1600]
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-2000]
[2001-2020]
[2021-2040]
[2041-2060]
Kupa
Nürnberg, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján "ZI", szájpereme sérült, m: 16,5 cm
1221. tétel
Fedeles bokály
német, 1705, ónmázas fajansz, ón billenőfedéllel és talpgyűrűvel, fedelében jelezve, sérült, m: 22 cm
1222. tétel
Szív alakú kínálótál
Felvidék (Nyugat - Szlovákia), 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, kis sérüléssel, d: 23,2 cm
1223. tétel
Tányér, 2 db
Delft, 17. sz. vége (?), ónmázas fajansz, jelezve az alján "AK", repedt, restaurált, d: 20,5 cm
1224. tétel
Korsó
Delft, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, kis sérüléssel, m: 20,5 cn
1225. tétel
Tányér
Nürnberg, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, apró sérüléssel, d: 33 cm
1226. tétel
Váza
Delft, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján "VF", apró sérüléssel, m: 28 cm
1227. tétel
Tányér
Delft, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, repedt, d: 21,5 cm
1228. tétel
Albarello
Itália, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, jelezve az alján "FF", kis sérüléssel, m: 21 cm
1229. tétel
Tányér
Delft, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, d: 23 cm
1230. tétel
Gyümölcsöstál és 4 db tányér
Delft, 1800 körül, ónmázas fajansz, alján "kakasos" jelzés, restaurált, d: 21-24,5 cm
1231. tétel
Szirupos kanna
Itália, 18. sz. vége, ónmázas fajansz felirattal, talpa restaurált, m: 26 cm
1232. tétel
Ónfedeles kancsó
német, 19. sz. eleje, festett, ónmázas fajansz, ón szerelékkel, restaurált, m: 29,5 cm
1233. tétel
Szirupos kanna
Itália, 18. sz. vége, ónmázas fajansz felirattal, m: 26 cm
1234. tétel
Ónfedeles kupa
Bayreuth, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, ón szerelékkel, jelezve az alján "BP", m: 23,5 cm
1235. tétel
Ónfedeles kupa
német (Bayreuth?), 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, ón szerelékkel, kis sérüléssel, m: 24 cm
1236. tétel
Ónfedeles kupa
német, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz ón szerelékkel, "Kiűzetés a paradicsomból" ábrázolással, m: 21,5 cm
1237. tétel
Tányér
francia, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján "BL", d: 24 cm
1238. tétel
Tányér
francia, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján "MC", d: 24 cm
1239. tétel
Falicsempe, 4 db
Itália, 19. sz. eleje, ónmázas cserép, sérült, 19*19 cm
1240. tétel
[1201-1220]
1221-1240
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1360]
[1361-1380]
[1381-1400]
[1401-1420]
[1421-1440]
[1441-1460]
[1461-1480]
[1481-1500]
[1501-1520]
[1521-1540]
[1541-1560]
[1561-1580]
[1581-1600]
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-2000]
[2001-2020]
[2021-2040]
[2041-2060]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS