222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tányér, 2 db

1224. Tányér, 2 db

Delft, 17. sz. vége (?), ónmázas fajansz, jelezve az alján "AK", repedt, restaurált, d: 20,5 cm