222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szív alakú kínálótál

1223. Szív alakú kínálótál

Felvidék (Nyugat - Szlovákia), 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, kis sérüléssel, d: 23,2 cm