A 100 költemény sorozatból
Hokusai, Katsushika (1760 - 1849), színezett fametszet, papír, jelzett, kis sérüléssel, 255*335 mm
1401. tétel
Dísztányér
Japán, 19. sz. vége, Meiji kor (1868-1908), festett porcelán, imari dekorral, matt aranyozással, d: 31 cm
1402. tétel
Dísztányér
1403. tétel
Dísztányér
Japán, 19. sz. vége, Meiji kor (1868-1908), festett porcelán, imari dekorral, matt aranyozással, kis kopással, d: 31,5 cm
1404. tétel
Hímzés
Kína, 19. sz. vége, selyem- és fémszálas hímzés, 28*27,5 cm
1405. tétel
Hímzés
Kína, 1900 körül, fémszálas hímzés, darumadár díszítéssel, 27*28,5 cm
1406. tétel
Szamurájok
Kunisada, Utagawa (1786-1864), színes fametszet, papír, jelzett, 355*750 mm
1407. tétel
Gésák (Hármas kép)
Toyokuni jelzéssel, 1879, színezett fametszet papír, jelzett, kis sérüléssel, 350*720 cm
1408. tétel
Tekercskép
Kína, 1900 körül, tus papír, szignált, pecséttel jelzett, fa merevítővel, 149*60,5 cm
1409. tétel
Tekercskép
Japán, 19. sz. vége, tusfestett papír, j.b.l. és a hátoldalon tigris ábrázolással, rózsafa végekkel, doboza pótolt, 188*107 cm
1410. tétel
Tekercskép
Japán, 19. sz. vége, tusfestett papír, jelzett, majom darázzsal ábrázolással, alsó pálca csiszolt csont, 111*65 cm
1411. tétel
Komód
Itália, 17. sz., fenyőfa és diófa, faragott díszítéssel, öntött bronz veretekkel, sérült, 108*150*58 cm
1412. tétel
Írószekreter
1413. tétel
Tálalószekrény
magyar, 18. sz. második fele, tömör diófa faragott díszítéssel, eredeti zárszerkezetekkel, 2 db kulccsal, 240*128*61 cm
1414. tétel
Háromajtós kredenc
1415. tétel
Harmónium
1416. tétel
Tálalószekrény
1417. tétel
Állóóra
1418. tétel
Smizett
1419. tétel
Emeletes írószekreter