222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tekercskép

1411. Tekercskép

Japán, 19. sz. vége, tusfestett papír, jelzett, majom darázzsal ábrázolással, alsó pálca csiszolt csont, 111*65 cm