222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Emeletes írószekreter

1420. Emeletes írószekreter

magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, lenyitható írólapja mögött 4 kis fiókkal, eredeti zárszerkezetekkel, sárgaréz veretekkel, 3 db kulccsal, 208*126*68 cm